Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie oraz Muzeum Historyczne – Pałac w Dukli serdecznie zapraszają na spotkanie z dr. Pawłem Fornalem, autorem książki „Urząd Bezpieczeństwa w Krośnie w latach 1944–1956”, które odbędzie się 5 czerwca (czwartek) 2025 r. o godz. 17:00 w budynku Pałacu w Dukli.
W trakcie spotkania będzie możliwość zakupu książki Urząd Bezpieczeństwa w Krośnie w latach 1944-1956. Rzeszów-Warszawa 2024.
Paweł Fornal – Urodzony w 1975 r. doktor nauk humanistycznych, historyk, starszy specjalista OBBH IPN w Rzeszowie. Zajmuje się dziejami podziemia niepodległościowego po 1944 r. i aparatu bezpieczeństwa PRL w latach 1944–1990. Autor 82 publikacji naukowych, popularnonaukowych i prasowych w tym trzech książek–monografii (źródło: przystanekhistoria.pl).

![Spytek Wawrzyniec Jordan: Pierwszy po królu i gospodarz „ojca literatury” [Właściciele Dukielscy #4] Spytek Wawrzyniec Jordan: Pierwszy po królu i gospodarz „ojca literatury” [Właściciele Dukielscy #4]](https://edukla.pl/wp-content/uploads/2026/03/Spytek-Jordan-1-300x167.png)
![Jan Jordan i zapach węgierskiego wina. Jak ród herbu Trąby odmienił Duklę [Właściciele Dukielscy #3] Wieża widokowa Cergowa](https://edukla.pl/wp-content/uploads/2024/07/image-300x169.jpeg)


