GrupaFacebook

Punkty widokowe Dukla - Aktualności, wiadomości i informacje

Góra Cergowa | Wieża widokowa na Beskid Niski

Góra Cergowa jest jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc w Beskidzie Niskim, przyciągającym uwagę każdego turysty, który wjeżdża do Dukli. Już z daleka można zauważyć zalesiony grzbiet kończący się wyraźnie zaznaczoną kulminacją, którą cechują strome i spadziste stoki. Podczas…

eDukla logo

Witamy na eDukla! Nasz serwis został założony z inicjatywy społecznej, aby dostarczyć Ci najświeższe informacje dotyczące gminy Dukla. Oferujemy rzetelne informacje, aktualności, wydarzenia, atrakcje turystyczne i wiele więcej. Naszym celem jest przedstawienie Ci gminy Dukla w jak najbardziej kompleksowy i interesujący sposób.

Praca serwisu eDukla nie byłaby możliwa bez Ciebie! Jeśli znalazłeś błąd na naszej stronie lub masz sugestie dotyczące jej ulepszenia, chętnie wysłuchamy Twojej opinii. Twoje uwagi są dla nas niezwykle cenne, ponieważ dążymy do zapewnienia jak najlepszych treści i usług. Napisz do nas, a postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiązać wszelkie problemy tak szybko, jak to możliwe.

Serwis informacyjny eDukla to pasja i zaangażowanie - odkrywaj piękno gminy Dukla razem z nami!

© 2024 edukla.pl